Bazalikum
masáže zvukem a dotekem
aromaterapie

Dovolte, abych se Vám představila, jmenuji se Marcela Sovadinová a jako masér využívám různé metody s cílem působit na organismus celostně (holisticky).

Již od dětství jsem se zajímala o zdravý životní styl a od 15 let jsem nastudovala ohledně výživy, co se dalo a samozřejmě vše vyzkoušela na vlastní kůži.

Po studiu výtvarného ateliéru v Ostravě jsem pokračovala studiem arteterapie na UP v Olomouci a plynule je navázala základy taneční terapie a muzikoterapie. Odtud už bylo lehké se dostat k tanci a pohybu jako takovému.

Od r. 2009 jsem absolvovala několik hudebně-tanečních stáží v západní Africe a propojovala jsem tyto poznatky se zkušenostmi získanými u evropských lektorů tance (Natascha Noack a Christa Flaig). Tanec mne zavedl ještě blíže k tělu, k jeho pohybovým možnostem, k doteku a kontaktu (hlavně pod vedením J. Lössla), což mě přivedlo ke studiu masáží.

Při práci se seniory, jsem jako aktivizační pracovník, využívala Snoezelen (multismyslový prostor) a bazální stimulaci, přičemž v hlaví roli byl přirozeně dotek. V mezičase jsem absolvovala různé kurzy, jako např. ozdravné metody M. S. Norbekova, doplnila si vzdělání o studium polystimulace a zvukových masáží v Polsku. Jako pedagog volného času jsem spolupracovala na adaptačních programech pro školy a vzdělávacích programech pro děti. Africký tanec a pohyb vyučuji jako lektor nejen u nás, ale i v zahraničí. Jsem členem hudebně-tanečního uskupení Camara

V současné době masíruji, tančím a studuji aromaterapii (Institut Praha).

about

"Profesionalita. Profesionální a velmi milý přístup, poradenství ve dne v noci, kdykoli cokoliv prokonzultuje. Dotekem, esencemi i slovem pomůže :)" Z. Pížová.


"Hodně mě zajímala zvuková masáž, o které jsem nikdy neslyšela. Využila jsem tedy nabízenou slevu, která trvá do 10.12. Místnost, kde se masáže provádějí je malá, ale velmi útulná, cítila jsem se tam jako doma, bylo tam příjemné teplo. Masérka velmi milá, vstřícná. Na masáži se mi líbilo, že jsem mohla být oblečená. Masáž byla nezvyklá, ale příjemná. Po masáži jsem se cítila velmi dobře i na druhý den. Určitě nezůstanu u jediné masáže a využiji i další." Anna L.


"Úžasný zážitek ze zvukové masáže, velmi doporučuji! Kdo máte zájem o hlubokou relaxaci a harmonizaci těla i duše, jděte do toho. Prostředí v masérně je moc příjemné, služba je velmi profesionální. Doporučuji!" Petra S.


"Masáže i aromaterapii paní Marcely vřele doporučuji, intuitivně dobře volený tlak, citlivost. Škoda, že z Prahy do Ostravy je to "z ruky", dopřávala bych si její péči častěji. Oleje, které nabízí jsou vysoce účinné.” Marie Ch.
Marcela Sovadinová | +420 776 212 787 | masaze@bazalikum.cz | masérna: Mariánské nám. 480/5, Ostrava