image06 image07 image04 image03 image02

Bazalikum

Návrat zpátky k sobě.


esenciální oleje, esence, éterické oleje

Zvukové masáže

Zvuková masáž energetická a relaxační: masáž certifikovanými tibetskými mísami, které jsou vylazeny v určitém frekvenčním rozsahu a každá z nich je vhodná pro určitou tělesnou partii. Vysoce uvolňující, zklidňující a detoxikační metoda. Mísy jsou na těle postupně rozehrávány. Vědecky podložená metoda, kde rezonance působí na tělesné tekutiny a všechny živé buňky v těle. Naopak neživý odpad je vytřásán z těla ven. Masíruje se přední i zadní část těla (lze provést i jen na jedné straně těla). Při masáži ležíte oblečeni.

Energetická verze se zaměřuje na očištění energetického těla a následně jeho energetickým dobitím. Můžeme se zaměřit na konkrétní problematická místa.

Relaxační verze se zaměřuje na naprosté uvolnění, odstranění veškerého napětí v tkáních. Velice delikátní a jemná záležitost se silným účinkem a hlubokou relaxací, která byla výzkumem potvrzena.

Tibetská masáž: metoda léčitele samotného Dalajlamy. Masáž se provádí jednou mísou, technika ozvučení se liší od výše uvedených, místa na těle jsou pevně daná v určitém pořadí. Podporuje se energetický tok těla a všechny toxiny jsou vyplavovány z tkání ven. Silně detoxikační metoda. Tuto metodu jsem se naučila od Františka Horvátha.

NEDOPORUČUJE SE PŘI

těhotenství
epilepsii
kardiostimulátorech
psychickém onemocnění

DÉLKA MASÁŽE

75 minut a více