.

Holistická
aromaterapeutická masáž

about

Holistická aromaterapeutická masáž je celostní masáž, která jako masážní prostředek používá nejen za studena lisovaný rostlinný olej, ale také směs éterických olejů. Éterické oleje při této masáži pronikají pokožkou do těla, a současně s jejich vdechováním (uvolňují se do prostoru) působí na náš limbický systém (v mozku) a zároveň se dostávají do krve, kde zůstávají několik hodin a účinkují.

Součástí masáže je diagnostika, kde určím, jaké éterické oleje budou soušástí masážní směsi tak, aby bylo působení co nejpřesnější. Pokud si diagnostiku nepřejete absolvovat, namíchám Vám neutrální směs.

Stejně jako u klasické masáže si můžete vybrat, které části těla chcete namasírovat, ale doporučuji vyzkoušet masáž celého těla, včetně obličeje.


Kontraindikace: onkologické onemocnění, alergie, poškození pokožky, ekzémy, vyrážky, otevřená poranění, glaukom, trombóza, krvácivé stavy, hemofilie, infekční onemocnění
Diagnostika
frekvenčním skenerem

about

FREQUENCY SCANNER je moderní inovativní přístroj, při jehož vzniku bylo čerpáno z nejnovějších poznatků medicíny, bioinformatiky, elektroinženýrství a dalších vědních oborů.


Frequency scanner je zkonstruován tak, aby za použití možností nejmodernější elektroniky dokázal snímat jemné elektromagnetické vlnění, které vytváří lidský organismus a provést jeho porovnání až na úroveň vzájemných rezonancí jednotlivých buněk. Samotné měření trvá asi 1 minutu, je bezbolestné. Obsahem výstupu je přehled o stavu tělesných soustav (např. jaký je stav tlustého střeva apod.), hormonálního stavu, zásobě minerálů a vitamínů. Na základě výsledků je možné navrhnout doporučení pro podporu dosažení rovnovážného, harmonického stavu a navíc vhodné éterické oleje a směsi.


Upozornění: Přístroj nespadá dle ČSN EN 60601–1–2 ed. do kategorie Zdravotnické elektrické přístroje. Tento produkt nenahrazuje odbornou péči a představuje pouze periferní zařízení k počítači použitelné pro informativní a vzdělávací účely a jako doplněk zdravého životního stylu, popřípadě alternativní prevence pro zlepšení fyzické kondice.
Dárkové sady
parfémů z éterických olejů

about

Parfémy jsou namíchány v roll-on lahvičce. Aplikují se přímo na tělo. Skládají se z éterických olejů a za studena lisovaných rostlinných olejů.


Sada 5 elementů obsahuje 5 barevných roll-on lahviček, v barvě černé, zelené, červené, žluté a bílé, podle 5 prvků tradiční čínské medicíny.


Čakrová sada obsahuje 7 barevných lahviček, v barvě čaker: červené, oranžové, žluté, zelené, světle modré, modré a fialové.


Pokud Vám nevyhovuje ani jedna sada, můžeme spolu namíchat set podle Vašeho přání nebo si vyberete jen jednu lahvičku, záleží na Vás. K dispozici je přes 140 druhů kvalitních éterických olejů a směsí.


K dispozici jsou i praktická pouzdra, která Vám usnadní přenos lahviček (můžete se vonět kdykoli a kdekoli) a ochrání je před poškozením.

Parfémy
na přání

about

Parfémy je možno namíchat buď do lahvičky se sprejem nebo do roll - on lahvičky.


K dispozici je přes 140 druhů kvalitních éterických olejů nebo hotových směsí éterických olejů. Lahvičky jsou k dispozici v různých velikostech a barvách.


Namíchání směsi můžete něchat na mě, vy si jen zadáte složení a obdržíte hotový parfém; nebo si parfém namícháte s mou pomocí sami.


Výběr jednotlivých druhů éterických olejů je někdy nesnadný, vzhledem k jejich široké nabídce.

Při výběru Vám může pomoci si položit tyto otázky:
- preferuji nějakou vůni, mám nějakou oblíbenou?
- mám raději svěží lehkou vůni, nebo zemitou a těžší?
- kořeněnou nebo květinovou, sladkou nebo kyselou?
- chci parfém, který hezky voní a nebo takový, který zárověň posiluje mé zdraví?

Aromaterapeutické
šperky

about

Jedná se o velmi elegantní a praktický doplněk. Bude se hodit všude tam, kde chcete mít vůni neustále při sobě a ještě Vám udělá parádu.


Každý šperk se dá otevřít, uvnitř je plstěná vložka, na kterou se nakape vybraný éterický olej nebo směs. Podložky se dají vyměňovat, pokud si chcete zachovat čistotu vůně.


Pro řidiče existuje varianta auto-šperku, která se jako spona připne na ventilační mřížku.


Šperky si můžete vybrat u mne v masérně. Pokud ještě nemáte žádný éterický olej, můžete si ho zakoupit přímo v masérně, nebo objednat přes e-shop.


Ceník
aromaterapie

about
60-240 min.
Holistická
aromaterapeutická masáž

790 Kč/hodina.

60 min.
Diagnostika frekvenčním
skenerem

650 Kč.

Dárkové sady parfémů
5 elementů a čakrová sada

Cena na dotaz.

Na přání
Parfémy

Dle výběru, cena po konečném namíchání.

Aromaterapeutické
Šperky

Od 100 Kč (dle výběru).

různé
Dárkový poukaz

Jeho hodnotu si určíte sami.Marcela Sovadinová | +420 776 212 787 | masaze@bazalikum.cz | masérna: Mariánské nám. 480/5, Ostrava