Celostní
aromaterapeutická masáž

about

Aromaterapeutická masáž je umění spojení léčivých vůní s terapeutickými doteky, spojení starodávného umění léčení s moderní technikou masáže, které přinášejí úžasný pocit uvolnění a regenerace.


K masírování používám pouze za studena lisované oleje a 100% éterické oleje, které jsou extrahovány z rostlin a bylin. Tyto oleje mají unikátní vlastnosti a aroma, které nejenom voní příjemně, ale také mají pozitivní vliv na naše tělo i mysl. Každý olej má specifické účinky, ať už jde o uklidňující levanduli, osvěžující mátu nebo povzbuzující citron.


Během masáže se oleje aplikují na pokožku a jsou absorbovány do krevního oběhu, kde mohou působit na různé tělesné systémy až několik hodin. Kromě pronikání účinných látek do pokožky jsou současně vdechovány (uvolňují se do prostoru), působí na náš limbický systém (v mozku), čímž ovlivňují i psychické rozpoložení.


Součástí masáže je diagnostika, kde pomocí dotazování a stavu jazyka určím, jaké éterické oleje budou soušástí masážní směsi tak, aby bylo působení co nejpřesnější. Pokud si diagnostiku nepřejete absolvovat, namíchám Vám neutrální směs.


Aromaterapeutická masáž může pomoci zmírnit stres, úzkost a napětí, zlepšit kvalitu spánku, podpořit imunitní systém a stimulovat celkové blaho. Je to nejenom terapeutická zkušenost, ale i způsob, jak se spojit se sebou samým a dopřát si čas na regeneraci a péči.


Stejně jako u klasické masáže si můžete vybrat, které části těla chcete namasírovat, ale doporučuji vyzkoušet masáž celého těla, včetně obličeje.


Kontraindikace: onkologické onemocnění, alergie, poškození pokožky, ekzémy, vyrážky, otevřená poranění, glaukom, trombóza, krvácivé stavy, hemofilie, infekční onemocnění


Zpět na nabídku masáží© 2018-2024 Bazalikum - Marcela Sovadinová | +420 776 212 787 | masaze@bazalikum.cz | masérna: Mariánské nám. 480/5, Ostrava