Diagnostika
frekvenčním skenerem

about

FREQUENCY SCANNER je moderní inovativní přístroj, při jehož vzniku bylo čerpáno z nejnovějších poznatků medicíny, bioinformatiky, elektroinženýrství a dalších vědních oborů. Pomůže vám prozkoumat a porozumět vašemu tělu na úplně nové úrovni.


Frequency scanner je zkonstruován tak, aby za použití možností nejmodernější elektroniky dokázal snímat jemné elektromagnetické vlnění, které vytváří lidský organismus a provést jeho porovnání až na úroveň vzájemných rezonancí jednotlivých buněk. Tímto způsobem je možné detekovat disbalanci a pomáhá identifikovat potenciální zdravotní problémy.


Samotné měření je neinvazivní a bezbolestné, trvá asi 1 minutu. Obsahem výstupu je přehled o stavu tělesných soustav (např. trávicí, nebo nervový apod.), hormonálního stavu, zásobě minerálů a vitamínů. Na základě výsledků je možné navrhnout doporučení pro podporu dosažení rovnovážného, harmonického stavu a jako bonus navíc - vhodné éterické oleje a směsi.


Upozornění: Přístroj nespadá dle ČSN EN 60601–1–2 ed. do kategorie Zdravotnické elektrické přístroje. Tento produkt nenahrazuje odbornou péči a představuje pouze periferní zařízení k počítači použitelné pro informativní a vzdělávací účely a jako doplněk zdravého životního stylu, popřípadě alternativní prevence pro zlepšení fyzické kondice.
© 2018-2024 Bazalikum - Marcela Sovadinová | +420 776 212 787 | masaze@bazalikum.cz | masérna: Mariánské nám. 480/5, Ostrava