Umění masáže masáž

Mé jméno je Marcela Sovadinová a jako masérka používám různé metody se záměrem působit na tělo i mysl celostně (holisticky). Hledám cestu, jak ulevit od bolesti a uvolnit napětí (nejen fyzické). Léčebný potenciál v sobě skrývá každý z nás a je v našich možnostech ho aktivovat a pracovat na odstranění potíží. Masáž není jen o hnětení svalů a uvolňování kloubů, je to rozhovor mezi mnou a vaším tělem.

Masáže patří mezi nejstarší léčebné metody v historii. Sloužily ke zmírnění bolesti, nebo k odstranění únavy a povzbuzení. K masážím se používaly nejrůznější prostředky jako větvičky, bahno, olej, písek, masti a výtažky z rostlin. V současnosti existuje několik desítek druhů masáží, každá z nich se liší nejen provedením, ale i intezitou hmatů, dynamikou, masážními prostředky a samozřejmě účinky.

Protože mě záleží na tom, co tělo přijímá i s čím přichází do styku naše pokožka, vaše tělo bude hýčkáno kvalitními za studena lisovanými oleji a 100% éterickými oleji. Žádný parafín, minerální produkty, masážní emulze ani gely u mne nenajdete. Na Vaše přání namíchám individuální směs éterických olejů pro intenzivnější a specifický účinek. Voda nebo bylinný čaj (z vlastní zahrádky) k občerstvení pro Vás je samozřejmostí.

Nabízím vám bezpečný prostor pro relaxaci a zklidnění.
Těším se na Vaši návštěvu.

Kromě masírování maluji na tělo, vedu kurzy afrického tance u nás i v zahraničí a studuji aromaterapii (Institut Praha). Jsem členem hudebně-taneční skupiny Camara a mezinárodního uskupení CDC.

Ze svého vzdělání a praxe vybírám ty nejdůležitější milníky:

- polystimulace a zvukové masáže
- masérské kurzy (klasická a lymfatická masáž, aroma masáž, baňkování...)
- ozdravná metoda N. S. Norbekova
- bazální stimulace
- aktivizace v multismyslové místnosti Snoezelen
- arteterapie na UP v Olomouci
- muzikoterapie, taneční terapie
- pohybové semináře (Ch. Flaig, N. Noack, A. Hoffman, J. Lössl ad.)
- 2009-2024 hudebně-taneční stáže v západní Africe (Guinea, Mali, Ghana)

about

"Profesionalita. Profesionální a velmi milý přístup, poradenství ve dne v noci, kdykoli cokoliv prokonzultuje. Dotekem, esencemi i slovem pomůže :)" Z. Pížová.


"Hodně mě zajímala zvuková masáž, o které jsem nikdy neslyšela. Využila jsem tedy nabízenou slevu, která trvá do 10.12. Místnost, kde se masáže provádějí je malá, ale velmi útulná, cítila jsem se tam jako doma, bylo tam příjemné teplo. Masérka velmi milá, vstřícná. Na masáži se mi líbilo, že jsem mohla být oblečená. Masáž byla nezvyklá, ale příjemná. Po masáži jsem se cítila velmi dobře i na druhý den. Určitě nezůstanu u jediné masáže a využiji i další." Anna L.


"Úžasný zážitek ze zvukové masáže, velmi doporučuji! Kdo máte zájem o hlubokou relaxaci a harmonizaci těla i duše, jděte do toho. Prostředí v masérně je moc příjemné, služba je velmi profesionální. Doporučuji!" Petra S.


"Masáže i aromaterapii paní Marcely vřele doporučuji, intuitivně dobře volený tlak, citlivost. Škoda, že z Prahy do Ostravy je to "z ruky", dopřávala bych si její péči častěji. Oleje, které nabízí jsou vysoce účinné.” Marie Ch.


"Chtěla bych vřele doporučit paní Sovadinovou, která je citlivá a profesionální v práci kterou dělá. Pomáhá mi udržovat můj nelehký zdravotní stav svýma masážema, které jsou pro mne balzámem na duši. Je vždy usměvavá a příjemná." Libuše K.
© 2018-2024 Bazalikum - Marcela Sovadinová | +420 776 212 787 | masaze@bazalikum.cz | masérna: Mariánské nám. 480/5, Ostrava